דלג לתוכן דלג לפוטר

אחד השיקולים המרכזיים לבעלי רכב חשמלי (EV) הוא עלות הטעינה. אנחנו חיים במדינה לא זולה במיוחד, לכן החיפוש אחר הדרכים לחסוך בהוצאות הפכה לדרך חיים עבור רבים מאתנו, במיוחד לכל מי שמחזיק בכלי רכב ולרבות מכונית חשמלית. אז אם מעניין אתכם לשמוע עוד, הכתבה הבאה תציג את החיסכון הפוטנציאלי של טעינה ביתית בהשוואה לשימוש בתחנות המהירות. על ידי בחינת פערי העלויות וניתוח דפוסי הטעינה, נראה לכם מהי הדרך המומלצת (ספוילר – הביתית).

חיסכון בעלויות של טעינה ביתית לעומת עמדות טעינה מהירה

 

אז מה יותר זול?

טעינה בתחנות מהירות בדרך כלל כרוכה בעלויות גבוהות יותר בהשוואה לאפשרות הביתית. רוב המפעילים גובים כ-2 שקלים לקילו-ואט-שעה (קוט"ש) בתחנות טעינה מהירה. לעומת זאת, עלות קוט"ש ביתית נמוכה משמעותית, ויכולה להגיע אפילו לפער של עד שקל ארבעים פחות! ההבדל המשמעותי בתמחור הופך את הטעינה הביתית לאופציה חסכונית יותר עבור בעלי רכבים חשמליים, ומעודדת אותם להשתמש בתחנות הטעינה הביתיות שלהם בכל הזדמנות אפשרית.

 

הרגלים מומלצים: עדיפות הטעינה ביתית

למרות הנוחות הגבוהה של הטעינה המהירה, והחיסכון שלה בזמן, אנחנו ממליצים בחום לבעלי הרכבים החשמליים לסגל הרגלי טעינה ביתיים ולתעדף אותם. בממוצע, כ-95% מהטעינות מתרחשת בבית או בעבודה, בסביבה שאנו מכירים ושנוחה לנו. עצם העובדה שאנו רגילים להטעין את הרכב במקומות אלה, שהם מובנים מאליהם עבורנו, מחזקת עוד יותר את היתרונות הכספיים של תחנת הטעינה הביתיות שהצגנו לפני רגע.

ופשוט זכרו – אתם כבר ככה בבית, וזה גם ככה יותר זול להטעין בבית. כמה קל. כך תוכלו להפחית משמעותית את התלות שלכם בעצירה בתחנות טעינה מהירה ויקרות ותחסכו לא מעט כסף.

 

שיקולים עבור מי שמשתמשים באופן תכוף בטעינה מהירה

עבור אנשים שמסתמכים לעתים קרובות על עצירה בעמדות הטעינה המהירה שעל הכביש, ולמרות שזה לא אידיאלי, אנחנו ממליצים לבחור במכונית חשמלית עם טווח נסיעה מורחב ככל האפשר. על ידי בחירה ברכב שמציע טווח ארוך יותר, תוכלו להפחית משמעותית את התלות בטעינה המהירה, וכתוצאה מכך לחסוך משמעותית בזמן שמתבזבז ובעלויות ההטענה היקרות גם ככה. אנחנו קוראים לכם לבצע סקר שוק לפני רכישת כלי הרכב, ולזהות את הדגמים שמציעים טווחי נסיעה טובים יותר. כך תוכלו למזער משמעותית את ההוצאות הכרוכות בטעינה מהירה ולשדרג את חווית הנהיגה הכוללת.

 

הגעתם הביתה? הטעינו את הרכב!

לסיכום, אין עוררין על היתרונות הכספיים של טעינה ביתית לרכב חשמלי. עם עלויות נמוכות משמעותית בהשוואה לתחנות טעינה מהירות, האפשרות הביתית מציעה חיסכון משמעותי לאורך זמן. בעלי רכבים חשמליים יכולים ליהנות מהנוחות של טעינה בבית המגורים שלהם, מבלי לפגוע בכיס בצורה קיצונית. זכרו שמדובר בפעולה פשוטה למדי, שמתבצעת בבית או בסביבת העבודה, ועם כמה שהיא פשוטה – היא תסייע לכם לחסוך סכומי כסף משמעותיים. לכן אנחנו ממליצים לוותר על הרגלי הטעינה המהירה, ולהעדיף ככל הניתן את האופציה הביתית הזולה והנוחה.

Post Comments
  ×

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors

  שלחו בווטצאפ רישיון רכב או הזמנה וקבלו 8% הנחה על מחירי עמדות הטעינה המופיעים באתר

  אנחנו עומדים לרשותכם

  אנחנו זמינים בכל דרך שנוח לכם:

  או בהודעה כאן
   דילוג לתוכן